Domů‎ > ‎

Druhé místo v severních Čechách

přidáno: 10. 2. 2015 23:18, autor: David Strejček   [ aktualizováno 10. 2. 2015 23:20 ]
    10.2. jsme se konečně dočkali a vyrazili do Teplic na finále severočeské divize ve futsalu starších žáků.
    V prvním utkání nás čekal tým z Loun. Do zápasu lépe vstoupili hosté, když se ujali vedení, netrvalo však dlouho a dokázali jsme srovnat krok. Bohužel v poslední minutě prvního poločasu jsme si nechali dát gól a do šaten jsme šli za stavu 1:2. V druhém poločase kluci ukázali neskutečnou touhu po vítězství, soupeře jsme skoro k ničemu nepustili, byli jsme pohyblivější a hráli krásný kombinační futsal. Výsledkem toho bylo sedm gólů v síti soupeře, konečné skóre 8:2 pro nás.
    Ve druhém utkání s velmi silnými Teplicemi (fotbalová škola provoligového klubu FK Teplice) nám stačila i remíza k postupu do pražského finále Čech. Kluci však na remízu nehráli a už zhruba v páté minutě šli do vedení. Teplice ukázali svou kvalitu a po minutě vyrovnali. To však naše kluky nerozhodilo a ještě do poločasu jsme dokázali dát branku. Druhá patnáctiminutovka se nesla v duchu naší taktické hry a mírného tlaku Teplic, které dokázali srovnat. Borci z naší školy však soupeři opět uskočili o jednu branku a už už se zdálo, že nás postup nemine. Opak byl pravdou, tepličtí opět srovnali a dvě minuty před koncem skóre otočili.     Nezměnil na tom nic ani náš drtivý závěrečný tlak. Teplicím musíme sportovně pogratulovat, potvrdili roli favorita i své kvality. Našim borcům však patří velký dík za perfektní hru, nezdolnou bojovnost a výkon na hranici svých sil. V neposlední řadě díky za skvělou reprezentaci školy.

Naši reprezentanti: Petr Němec, Matěj Šmalcl, Radim Příhonský, Venca Sejk, Honza Raymond, Honza Češpiva, Lukáš Vosecký

Výsledky:  Máchovka - Louny   8:2 (1:2) - branky: Šmalcl 3, Češpiva 2, Sejk 2, Příhonský, Vosecký

Máchovka - Teplice  3:4 (2:1) - branky: Sejk 2, Šmalcl