Domů‎ > ‎

2. místo v Ústeckém kraji

přidáno: 15. 4. 2016 4:12, autor: David Strejček   [ aktualizováno 15. 4. 2016 4:24 ]
    Ve středu 13.4. naše fotbalisty čekalo další kolo Coca Cola Cupu, tentokrát finále Ústeckého kraje. Naši soupeři, kteří se sjeli do Děčína, byli fotbalová ZŠ Edisonova Teplice, ZŠ Prokopa Holého Louny a Masarykova ZŠ Litoměřice. Už předem bylo jasné, že to s postupem do dalšího kola budeme mít nesmírně těžké díky účasti Teplic, které stahují nejlepší hráče z okolí.
    První duel jsme se utkali s kluky z Loun, ti nám příliš velkým soupeřem nebyli a hladce jsme je zdolali 8:0 (Raymond 2 góly a po jedné brance Sejk, Vosecký, Češpiva, Rygar, Šmalcl, Šrajbr). Venca Sejk v tomto utkání vstřelil i nejrychlejší branku turnaje, přesně po 11 vteřinách hry...
    Jako druzí nás vyzvali hráči Litoměřic. Ti nám kladli ještě menší odpor a přehráli jsme je ještě více jednoznačně 13:0 (Šmalcl 5, Vosecký 4, Příhonský 2, Sejk a Češpiva 1).
    Dle předpokladů jsme si to v posledním utkání rozdali s také doposud suverénními Teplicemi o postup.  Bohužel ani přes velmi bojovný a odhodlaný výkon jsme na Edisonku nestačili a prohráli jsme 3:0. Ač tomu výsledek příliš neodpovídá, tak jsme jim ale byli vyrovnaným soupeřem a za tento zápas se rozhodně nemusíme stydět. 
    Postup jsme tedy neurvali, ale celkové druhé místo v Ústeckém kraji je opět dalším super výsledkem. Do prohry s Teplicemi jsme všechny předešlé zápasy v pohodě vyhráli a celkové skóre v soutěži máme neskutečné, 83:4!!!

    Vše ještě teplickým můžeme vrátit na začátku května, kdy zajíždíme právě do Teplic na krajské finále v malé kopané. Tak nezapomeňte držet pěsti..

    Klukům patří velký dík, za reprezentaci školy.

    Fotky zde.