Domů‎ > ‎

Celkově bramboroví

přidáno: 27. 6. 2018 23:19, autor: David Strejček   [ aktualizováno 27. 6. 2018 23:19 ]
    18. června se konal další ročník sportovní olympiády dětí ze Základních škol v Děčíně.
    Všem přálo počasí a organizátoři jednotlivých sportovních odvětví měli početné startovní pole z děčínských škol. Kluci a děvčata soutěžili ve vybraných disciplínách v plaveckém areálu. Velmi početné startovní pole bylo vidět na plaveckých soutěžích, kde se soutěžilo ve všech plaveckých stylech a celkem ve třech věkových kategoriích.  Naši plavci zaplavali skvěle a výborný bodový zisk  - nejmenší plavkyně vybojovali 1. místo v štafetovým závodě, a získali další cenné medaile. Starším dívkám o fous utekla medaile ve štafetě, ale byly velmi úspěšné v individuálních disciplinách. Nejlepší plavkyně pro nás byla Rozárka Domecká - 3 medaile. Další vítěze v plavání: Nina Červinková, Vilma Pavličková, Emma Červinková, Zoe Ledererová, Štěpaníka Němečková, Monika Knesplová, Dan Kříž
    Ve venkovním areálu mezitím probíhal boj v míčových hrách, jak ve streetballu, tak v parkfotbalu, kde naši kluci a holky zabojovali a bodovali. Ve všech kategoriích se fotbalisté umístili medailově. Naši vítězové :  Lukáš Pekař, Joni Kostkuba, Jára Szymanski, Fáfa Galamba, Adam Slavík, Matěj Rojko, Patrik Šulc, Samuel Petruň, Martin Šporer, Domča Beneš. Ve streetballu nám medaile utekla v posledním zápase.
    Další sportovci a týmy soutěžili ve venkovním areálu na opičí dráze
    Celý tým 45 chlapců a dívek svými výkony, bojovností a fair play hrou obsadili v celkovém pořadí škol skvělé 4. místo. Všem gratulujeme a těšíme se na další ročník.