Domů‎ > ‎

Coca Cola Cup

přidáno: 20. 11. 2014 0:49, autor: David Strejček   [ aktualizováno 20. 11. 2014 0:49 ]
    V dalším kole turnaje nás čekaly velice silné týmy : ZŠ Varnsdorf, ZŠ Benešov n/Pl, ZŠ Mojžíř. Hned v prvním utkání jsme nastoupili proti nejsilnějšímu týmu, Varnsdorfu. Bylo to velmi kvalitní utkání, šance se střídali na obou stranách a prim hráli především brankáři, jediný gól zápasu vsítil už na začátku prvního poločasu Matěj Šmalcl krásnou dalekonosnou střelou. Jednogólový náskok jsme udrželi i dvou perfektním zákrokům Petra Němce. Druhý zápas nás čekal tým z Mojžíře. Soupeř s námi držel krok pouze první poločas, který skončil 2:2. Dvě rychlé branky na začátku druhé půle však odpor soupeře zlomil a hru už jsme měli pevně v rukou. Konečný výsledek 6:2. V této chvíli jsme měli již postup jistý a poslední zápas s papírově nejslabším soupeřem. Jistota postupu se na našich hráčích projevila, soupeře jsme podcenili a k utkání přistoupili velmi vlažně. Benešov toho využil a byl jen kousek od vítězství, nakonec získal za remízu 2:2 svůj jediný bod na turnaji.