Domů‎ > ‎

Coca Cola Cup - kvalifikace

přidáno: 13. 10. 2015 2:04, autor: David Strejček   [ aktualizováno 13. 10. 2015 2:14 ]
    V úterý 6. října jsme již tradičně pořádali kvalifikační kolo letošního Coca Cola školského poháru, se kterým již máme bohaté zkušenosti a tradičně se dostáváme celkem daleko (republikové finále v roce 2013).
    V kvalifikační kole jsme vždy v roli favoritů a i letos jsme ji suverénně splnili. Celkem nás čekali tři utkání a to s celky ZŠ Dr.M. Tyrše, ZŠ Komenského  a ZŠ Jílové. Handicapem pro nás byla absence klasického gólmana, když nám loni odešel Pítrs Němec...
    První mač nás vyzval Komenčák. Ten nám vzdoroval skoro osm minut, než obdržel první gól, poté se však naši borci rozstříleli a poločas pro nás dopadl poměrně luxusním náskokem 7:0. Ve druhé půli jsme přidali dalších osm branek a Komenčák tak roznesli 15:0, což byl parádní vstup do soutěže!
    Druhý zápas nám Jílové dokázalo bezbrankově čelit ani ne dvě minuty. První poločas jsme opět ovládli, tentokrát 6:0. Ve druhé půli jsme excelovali, vstřelili 10 branek a celkově opět jednoznačně vyhráli 16:0!
    O první místo a tedy i postup do městského kola jsme se měli utkat s Vrchličákem. Naši kluci ani tentokrát soupeře nepodcenili, v každé půli nasázeli soupeři po čtyřech gólech a vyhráli 8:0.
    Celým kolem jsme tak prošli bez jediného zaváhání s impozantním skóre 39:0!!! Doufejme, že nám fazóna vydrží co nejdéle :)

Nejlepší střelci: Tom Chroust (12), Matěj Šmalcl (6), Honza Češpiva (5), Luky Vosecký, Martin Pytlík (po 4), Honza Raymond (2), Radim Příhonský, Dominik Nový, Míra Šrajbr, Adam Fanta, Radim Rygar a David Carva (po 1).