Domů‎ > ‎

Coca Cola Cup - městské kolo

přidáno: 7. 10. 2014 1:20, autor: David Strejček   [ aktualizováno 7. 10. 2014 1:20 ]
    V pondělí 6.10. se rozběhl letošní ročník Coca Cola Cupu městským kolem, které jsme měli na starosti. Z Děčína se kromě nás přihlásil Komenčák, Kamenická a Tyršovka. Čekala nás tedy tři utkání, která měla rozhodnout, jestli postoupíme do dalšího kola.
    Prvním soupeřem nám byla ZŠ Dr. M. Tyrše. Tento zápas nám vyšel a v pohodě jsme ho vyhráli 7:0. Druhý mač byl pro naše kluky ještě snadnější, když porazili ZŠ Komenského nám. vysoko 11:0, což se posléze ukázalo jako rozhodující. V posledním utkání na nás čekala zatím neporažená ZŠ Kamenická, se kterou jsme si to měli rozdat o první místo a tedy i postup.
    Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře, když hned ze začátku soupeř proměnil penaltu a ujal se vedení 1:0. Do poločasu však bylo ještě hůř... Z rychlého protiútoku Kamenická zvýšila na 2:0. Přestávková bouře v kabině však pomohla a hned ze začátku druhého poločasu jsme dali kontaktní gól. Nakonec se nám podařilo vyrovnat a měli jsme i další šance, soupeř ovšem také... Po odpískání remízového zápasu tak o postupu rozhodlo lepší skóre v náš prospěch (20:2 oproti 14:2) a vybojovali jsme tak postup do dalšího kola, i když tentokrát zdaleka ne tak suverénně jako v minulých ročnících.

Naše sestava byla: David Sýkora, Dan Urban, Láďa Brzobohatý, Matěj Šmalcl, Petr Němec, Tom Chroust, David Carva, Dominik Nový, Honza Češpiva, Adam Fanta, Sam Jano, Venca Sejk a Martin Pytlík.

Nejlepší střelci: Sýkora (6 gólů), Šmalcl (4), Jano, Sejk, Chroust, Pytlík (všichni 2), Urban, Fanta (oba 1)