Domů‎ > ‎

Coca Cola Cup - regionální kolo

přidáno: 10. 4. 2014 1:48, autor: David Strejček   [ aktualizováno 10. 4. 2014 1:50 ]
    Ve středu 9.4. jsme se vydali na další postupové kolo v Coca Cola Cupu, tentokrát do Velkého Šenova. Zde na nás čekali tři soupeři a to domácí ZŠ Velký Šenov, ZŠ Bělá pod Bezdězem a ZŠ Chrastava. Do dalšího kola postupoval vítěz tohoto kola.
    V prvním utkání jsme se střetli s Bělou pod Bezdězem. Zápas pro nás nezačal příliš dobře, když po individuální chybě se Bělá dostala v 5. minutě do vedení 1:0, i přesto, že jsme měli ze hry více my. Situace byla ještě horší ve 25. minutě, kdy hosté zvýšili z volného přímého kopu na 2:0. O dvě minuty jsme měli výhodu přímáku i my a Dominik Ridl s přehledem proměnil. Více jsme již ale nestihli a zápas tak skončil 2:1 v náš neprospěch.
    Nic však nebylo ztraceno a při vítězství v dalších zápasech jsme i tak mohli stále postoupit. Další překážkou byl domácí Šenov. Bohužel se vývoj zápasu velmi podobal prvnímu a brzy jsme obdrželi více méně náhodný gól na 1:0 pro domácí... Poté si vybral slabší chvíli náš golman a stav byl již dva nula. Opět se nám podařilo alespoň snížit na konečných 2:1 pro Velký Šenov.
    Bylo tedy jasné, že letos pro nás cesta turnajem skončí v regionálním kole, nehledě na výsledku posledního mače. V tom jsme vyzvali dosud suveréní Chrastavu. Ta nás však herně předčila a nakonec jasně zvítězila 3:1.
    Letos jsme tedy neobhájili loňskou účast v republikovém finále, ale i tak je 4.místo v Ústeckém a Libereckém kraji velice hezké a cenné.
Díky patří všem klukům, kteří se turnaje zúčastnili a trenéru Vlasákovi. Nutno dodat, že příští rok budeme mít velkou šanci na reparát, protože tento tým hrál Školský pohár poprvé a za rok na tom bude mnohem lépe.