Domů‎ > ‎

Coca Cola Cup - republikové finále

přidáno: 21. 6. 2013 0:19, autor: David Strejček   [ aktualizováno 21. 6. 2013 0:39 ]
    Ve dnech 19. až 20.června se naši borci zúčastnili republikového finále v kopané, které se konalo v tréninkovém centru Sparty Praha na Strahově. Kromě tropického počasí, které nás provázelo po oba dva dny, na nás čekalo perfektní zázemí a téměř dokonalé služby. Dopravu, ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, stravu, pitný režim, dresy a drobnosti hradil hlavní sponzor, takže jsme se měli po této stránce náramně.
    Co se týká herních výkonů, už to tak slavné nebylo. Byli jsme vylosováni do skupiny s ZŠ Březové Hory Příbram, ZŠ Slavičín - Vlára a ZŠ Humpolec. Prvním utkání s Březovými Horami nás nezastihlo v dobré formě, naši hoši byli všude o chvíli později, neplnili taktické pokyny a jasně prohráli 4:0. Byl to nepovedený vstup do závěrečného turnaje, ale ještě nebylo nic ztraceno.
    Druhým soupeřem nám bylo družstvo ze Slavičína. Utkání bylo velice vyrovnané a tak na nás po dvouch nastřelených tyčích a břevnu čekala bezbranková remíza a jasný úkol, porazit další den posledního soupeře, což byla jediná cesta do semifinále.
    Ve čtvrtek jsme nastoupili k pro nás existenčnímu utkání s Humpolcem. Bohužel se opět projevila naše střelecká nemohoucnost a ani v tomto utkání jsme gól vstřelit nedokázali a po remíze 0:0 pro nás turnaj skončil konečným 6.místem. I to je však obrovský úspěch, neboť se do letošního ročníku přihlásilo 867 chlapeckých manšaftů z celé republiky!!!
   
    Celá akce byla obohacena bohatým doprovodným programem o hodnotné ceny, finálové boje komentoval Jaromír Bosák a během obouch dnů byl hráčům k dispozici patron celé soutěže, bývalý reprezentant a nejlepší střelec historie repre, Honza Koller.

I přesto, že nám finálový turnaj příliš nevyšel, zaslouží naši kluci obrovskou poklonu a díky za výkony, které je na finálový turnaj dovedli a za vzornou reprezentaci školy. Díky patří i koučovi Tomáši Vlasákovi :)
Více fotek naleznete zde