Domů‎ > ‎

Dívčí Coca Cola Cup

přidáno: 2. 11. 2014 10:07, autor: David Strejček   [ aktualizováno 2. 11. 2014 10:13 ]
    V pátek 31.10. přišel den pravdy. Po pravidelných trénincích, které naše děvčata absolvovala, přišlo první kolo Coca Cola Cupu. Do prvního kola se přihlásila tři družstva. Kromě nás to byla děvčata ZŠ Dr. M. Tyrše a dívky z Litoměřic. Ty bohužel kvůli nemoci nedorazily a tak jediným pozitivem byla jedna jistá kontumační výhra 3:0 v kapse.
    My jsme ale byli zvědaví, jak se našim dívkám povede v opravdovém zápase. Na soupisku jsme mohli zapsat pouze 15 dívek, takže zbylých pět fandilo alespoň z tribuny. K zápasu tak byly připraveny Mišel Salfická, Nikol Bečková, Nikča Aronová, Týnka Tomášová, Evča Šírová, Naty Kunclová, Terka Thürlová, Verča Polanská, Deny Strejčková, Máša a Áňa Babushkiny, Anet Sadílková, Míša Rychtaříková, Danča Antalová a Anet Tomášková.
    Zápas s Tyršovkou přinesl, před celkem početným publikem, vyrovnaný začátek. Z první branky se přesto radovaly soupeřky, ale ne dlouho, jelikož na jejich gól obratem reagovala i naše děvčata a zásluhou Evči Šírové vyrovnala na 1:1. Tento gól byl však bohužel naším posledním. V družstvu soupeřek totiž byly tři rozdílové hráčky, které zbytek jednoznačně herně převyšovaly. Do poločasu tak náskok sokyň narostl již na 5:1. I přes velké nasazení a bojovnost našich holek soupeřky rozdíl navyšovaly během druhého poločasu až na konečných 9:1.
    Žákyně ZŠ Dr. M. Tyrše tak zaslouženě postoupily do druhého kola, k čemuž jim gratulujeme. Pro nás bohužel soutěž skončila již po prvním kole, ale rozhodně se nemáme za co stydět!! Všechna děvčata chodila pravidelně na tréninky, při zápase nechala na hřišti všechny síly a hlavně srdce. Za to jim patří velká poklona a ještě větší dík. I přes neúspěch dívky projevily zájem se dále scházet na trénincích, což je tím nejlepším úspěchem!!!