Domů‎ > ‎

Futsalové zlato

přidáno: 14. 3. 2019 7:07, autor: David Strejček   [ aktualizováno 14. 3. 2019 7:07 ]

Ve čtvrtek 14.3. naši fotbalisté vyrazili na futsalový turnaj do Jílového. Společně s naším týmem se zúčastnily výběry škol ZŠ Kosmonautů, ZŠ Na Pěšině, ZŠ Vojanova a domácí ZŠ Jílové. Systém byl jednoduchý, každý s každým 2x 10 minut.
    První zápas jsme odehráli proti klukům z vojanovky. Do vedení nás dostal Jára Szymanski, ale vzápětí jsme inkasovali, poločas tedy skončil nerozhodně, což rozhodně nebyl stav, ze kterého jsme měli radost. Druhou půli jsme již ale jasně ovládli a po dvou brankách Jonáše Kostkuby a další trefě Szymiho jsme jasně vyhráli 4:1.
    Druhý mač proti ZŠ Kosmonautů jsme opět zvládli na výbornou a po gólech Jonáše, Lukáše Pekaře, Szymiho, Tomáše Pytlíka a Fabiána Nguyena jsme zvítězili 5:2.
    Nejvíce vstřelených branek jsme dali proti domácímu celku a po výhře 6:1 bylo jasné, že v posledním zápase budeme bojovat o celkové prvenství. Střelci v tomto utkání byli Šimon Jedlička, Peky, 2x Sam Petruň a 2x Pytel.
    Poslední krůček bývá nejtěžší a to se naplnilo i v našem posledním vystoupení na turnaji. Vedení jsme se ujali po trefě Jonáše, ale soupeř dvěma góly zápas otočil. Druhý poločas vyrovnal Peky, ale bynovští si vzali vedení zpět. V posledních dvou minutách ale nejprve znovu vyrovnal Jonáš a těsně před koncem vstřelil vítězný gól Pytel. Vyhráli jsme tedy těsně 4:3 a celkově jsme turnaj ovládli bez jediné porážky.
    Mezi střelce se kromě výborně bránícího Jirky Neuberga zapsali všichni naši borci. Obrovský díl na úspěchu měl i parádně chytající Matěj Rojko. Klukům ještě jednou moc gratuluji za příkladnou reprezentaci naší školy.