Domů‎ > ‎

Historický úspěch na Coca Cola Cupu

přidáno: 23. 5. 2013 22:49, autor: David Strejček   [ aktualizováno 28. 5. 2013 11:59 ]
Ve čtvrtek 23.5. se naši hoši zúčastnili regionálního kola Coca Cola Cupu, které se konalo v Litvínově. Čekal nás nelehký úkol, tři soupeři, kteří vyhráli svá krajská kola. Konkrétně se jednalo o družstva Litvínova, Teplic a Kladna. Před námi však stála obrovská motivace v podobě postupu na republikové finále...
K prvnímu "mači" jsme nastoupili proti Teplicím. Od úvodního hvizdu byl zápas plně v naší režii a vyhráli jsme ho hladce 6:0, i když skóre mohlo být mnohem vyšší. Neproměněné šance nás mohly v závěru turnaje dost mrzet...
Druhý duel jsme sehráli s celkem Kladna. Vstup do utkání nám opět vyšel a rychle jsme se dostali do vedení 3:0, nevyšel nám ale závěr poločasu a inkasovali jsme do šatny první gól v turnaji.Druhý poločas se odehrál jako přes kopírák a po závěrečném hvizdu, jsme si mohli připsat na své konto druhé vítězství, tentokrát 5:2.
Bylo jasné, že o celkové první a zároveň postupové místo, se utkáme s týmem domácího Litvínova. Skóre hrálo v náš neprospěch, neboť Litvínov v předchozích duelech vyhrál své zápasy 1:0 a 9:0 a měl tedy lepší skóre a k postupu mu stačila jen remíza. Tento fakt se odrazil na prvním, značně nervózním poločase, který, po našem ne zrovna nejlepším výkonu, skončil bezbrankovou remízou. Poločasová motivační řeč kouče Tomáše Vlasáka však kluky nabudila a v druhém poločase jsme soupeře začali přehrávat, což vyústilo v konečné vítězství 3:0 a nakonec jasnému postupu do republikového finále!!!!!

Poděkování patří všem klukům, kteří se na tomto, pro naší školu, historickém úspěchu podíleli.
Jmenovitě Dan Fábera, Matěj Tondr,  Kuba Benda, Tom Feledi, Fíla Vait, Frky Konfršt, Kuba Virgler, Dáda Pavlík, Tom Dyrynk, Dan Horák, Luky Vlček, Milan Novák, Dominik Ridl.