Domů‎ > ‎

Krajské finále v malé kopané

přidáno: 4. 5. 2017 2:25, autor: David Strejček   [ aktualizováno 4. 5. 2017 2:27 ]
    Ve středu 3.5. se naši fotbalisté z osmých a devátých tříd zúčastnili krajského finále v malé kopané v Teplicích. Na tento turnaj se probojovali o týden dříve, když vyhráli okresní kolo. V Teplicích to však už byla jiná káva...
    Do skupiny jsme dostali ZŠ Školní Velké Březno, ZŠ Meziboří a pravidelného vítěze turnaje ZŠ Edisonova Teplice. Vítěz skupiny byl tedy již předem celkem jasný a nám nezbývalo než bojovat o druhé postupové místo. Boj to nebyl příliš dlouhý, když jsme hned v prvním zápase těsně podlehli Meziboří 2:1 (branku vstřelil Jára Dyrynk). Nutno říci, že nás i přes náš mdlý výkon, Meziboří nijak herně nepředčilo, ale využilo naší střelecké impotence a sami po našich chybách své šance využili.
    Druhý zápas proti Velkému Březnu byl jako přes kopírák. Opět jsme neproměnili žádnou svou šanci, což soupeř jedinou brankou v utkání potrestal a zvítězil 1:0.
    Do zápasu s Teplicemi jsme vstoupili aktivně a téměř celý první poločas jsme soupeře k ničemu nepustili, dokonce jsme si vytvořili i střelecké šance, které však zůstaly již klasicky nevyužity. V závěru poločasu jsme inkasovali dva rychlé góly. Bohužel ne poslední... V druhé půli tepličtí přidali na tempu, kterému naši hráči nestačili a inkasovali jsme další 4 branky. Zápas tedy skončil jednoznačně 6:0 v náš neprospěch.
    Turnaj pro nás skončil již ve skupině, bez jediné výhry, pouze s jedním vstřeleným gólem a nelichotivým skóre 1:9. I po nezdařeném teplickém vystoupení je celkově sedmé místo v kraji celkem dobré umístění, i když jsme byli zvyklí na mnohem lepší výsledky...