Domů‎ > ‎

Malá kopaná a vybíjená

přidáno: 3. 10. 2013 11:44, autor: David Strejček   [ aktualizováno 4. 10. 2013 3:36 ]
    Ve čtvrtek 3.10. se uskutečnil první ročník turnaje v malé kopané chlapců a vybíjené dívek, určený pro ročníky 2002 a 2003. Tuto akci pořádal Sport Areál Děčín ve spolupráci se ZŠ a MŠ Máchovo náměstí.
    Počasí nám vyšlo vstříct a tak nás čekal nádherný den, jako stvořený pro sportování.
   
    Do turnaje vybíjené se přihlásilo pět škol, ZŠ Máchovo náměstí, ZŠ Dr.M. Tyrše, ZŠ Březová, ZŠ Komenského náměstí a ZŠ Na Stráni. Dívčí družstva se utkala systémem každý s každým. Díky patří paním učitelkám, které se zhostily rozhodčovských funkcí a díky kterým vše proběhlo hladce.

    Výsledky dívčího turnaje ve vybíjené:
 1. ZŠ Komenského náměstí
 2. ZŠ Dr.M. Tyrše
 3. ZŠ Na Stráni
 4. ZŠ Máchovo náměstí
 5. ZŠ Březová

    Do chlapeckého turnaje 4+1 se přihlásilo taktéž pět škol, ZŠ Máchovo náměstí, ZŠ Kamenická, ZŠ Březová, ZŠ Komenského náměstí a ZŠ Dr.M. Tyrše. ZŠ Kamenická však postavila dva manšafty a tak se hrály dvě základní skupiny, ze kterých vítězná družstva postupovala přímo do semifinále a týmy na druhém a třetím místě svedly čtvrtfinálové bitvy o postup do semifinále. Vyvrcholením turnaje byla utkání o konečné umístění.

    Výsledky chlapeckého turnaje v malé kopané:

 1. ZŠ Kamenická I.
 2. ZŠ Dr.M. Tyrše
 3. ZŠ Kamenická II.
 4. ZŠ Máchovo náměstí
 5. ZŠ Březová
 6. ZŠ Komenského náměstí

    Děkujeme Sport Areálu Děčín za příjemné zázemí a spolupráci na uskutečnění turnaje. Největší dík patří všem zúčastněným sportovcům za vzornou reprezentaci svých škol a za předvedené výkony, učitelům, kteří doprovázeli svá družstva a snažili se je řádně povzbuzovat.     Doufáme, že se všem zúčastněným turnaj líbil a těšíme se na shledání příští rok.

Více fotek si můžete prohlédnout zde