Domů‎ > ‎

Mrazivý přespolní běh

přidáno: 26. 9. 2018 10:52, autor: David Strejček   [ aktualizováno 26. 9. 2018 10:52 ]
    Ve středu 26.9. proběhlo okresní finále v přespolním běhu, na kterém nechyběla ani letos naše škola. Nutno říci, že se v konkurenci deseti základních škol naši neztratili. Nepříjemností bylo dopolední mrazivé počasí, které se ale postupem času umoudřilo.
    Družstvo mladších dívek tvořila Viki Jedličková, Štěpánka Němečková, Valča Hlavová, Danča Phungová, Naty Strnadová a Anet Koupá. Dívky v konečném pořadí obsadily slušné šesté místo na trati 1500 metrů.
    Mladší chlapci se umístili na dvoutisícové trati o jednu příčku hůře, tedy sedmí. A to ve složení Sam Petruň, David Kroupa, Šimon Jedlička, Dominik Beneš a Tomáš Pytlík.
    Více se zadařilo starším dívkám na trati 1500 metrů, které vybojovaly v sestavě Verča Bednářová, Janča Krejčíková, Maru Urbánková, Zoe Ledererová, Markét Vastlová a Kája Dvořáková krásné čtvrté místo!!
    Nejlépe si vedli starší chlapci. Ty čekala nejdelší trať dne, 4000 metrů. Bert a Vilda Neumann, Jonáš Kostkuba, Vojta Šedivý, Fabián Nguyen a Radim Škornička si doběhli pro bronzové medaile a díky nim jsme i letos vybojovali placku!!!
    Všem patří uznání za předvedený výkon, nikdo nic nešidil a na trati nechali všechny síly, což bylo vidět v cíli.

Fotky zde.