Domů‎ > ‎

Sportovní kurz Klínovec

přidáno: 28. 5. 2013 12:47, autor: David Strejček   [ aktualizováno 9. 6. 2013 10:36 ]
    Ve dnech 27. - 31.května se uskutečnil za spolupráce Sportcentra Klínovec sportovní kurz v Loučné pod Klínovcem. Zúčastnilo se ho 20 žáků, na které čekal bohatý sportovní program.
    První dva dny jsme využili hezkého počasí, rozdělili jsme se na dvě družstva, z nichž se první vydalo na cyklovýlet na horských kolech, druhé na terénní koloběžky. Na kolech absolvovali naučnou stezku Ježíškova cesta, kde museli plnit zadané úkoly. Druhý tým se vydal na Klínovec a odpoledne vyjel lanovkou na německý Fichtelberg, ze kterého nás kromě nádherného rozhledu čekal i parádní sjezd. Druhý den si družstva aktivity prohodila.
    Ve čtvrtek už nám počasí nepřálo a tak jsme volili aktivity u naší ubytovny. Dopoledne jsme strávili lukostřelbou a odpoledne týmovými lyžemi a chůzí na chůdách. Pro většinu z nás to byl první kontakt s podobnou činností a tak jsme si to řádně užili.
    Páteční dopoledne proběhl ve znamení discgolfu, což bylo opět něco úplně nového.
   
    Všichni si odvezli pamětní certifikát a malou drobnost, na úspěšnější účastníky čekaly věcné ceny. Věřím, že všichni budou vzpomínat na příjemně strávený týden plný sportu a zábavy a třeba si ho příští rok rádi zopakují :)

    Poděkování patří všem zúčastněným, včetně Toma Vlasáka a našeho zdravotníka Martina Charváta.


Zde si můžete prohlédnout fotky, stojí za to!!! :)

A jako bonus pár videí, která stojí za vidění: koloběžka, aquabelly1, aquabelly2