Domů‎ > ‎

Okresní finále v přehazované

přidáno: 28. 11. 2013 4:32, autor: David Strejček   [ aktualizováno 28. 11. 2013 4:33 ]
    Ve čtvrtek 28.11. se naše děvčata zúčastnila okresního finále v přehazované pořádané ZŠ Březová. Ve skupině nás čekala dvě družstva a to ZŠ Kamenická a ZŠ Na Stráni. Ve hře byla dvě postupová místa do vyřazovacích bojů. Úkol byl tedy jasný, vyhrát alespoň jedno utkání a zajistit si čtvrtfinále.
    Do turnaje jsme vstoupili proti ZŠ Na Stráni. Úvod mače byl lehce nervózní, k čemuž přispěla i debata s rozhodčí kvůli pravidlům. V náš neprospěch hovořila výšková převaha soupeřek, na jejichž smeče jsme nestačili a zápas jsme prohráli 6:15.
    Bylo tedy zřejmé, že se o druhou postupovou pozici  popereme se ZŠ Kamenická, která svůj první zápas se ZŠ Na Stráni také ztratila. Vstup do klání se nám povedl a zanedlouho jsme vedli 11:8 a zdálo se, že nám v postupu již nic nezabrání. poté ale nastal herní výpadek, projevila se nervozita a i druhé, velmi vyrovnané utkání, jsme prohráli, tentokrát 12:15. Tím vyhasly veškeré naděje na postup a turnaj pro nás skončil děleným 9.-12. místem.
    Děvčata se však nemají za co stydět, neboť kostru týmu tvořily žákyně šestého ročníku, které budou oporou v příštím roce. Sestavu tvořila kapitánka Anet Sadílková, Markét Kocianová, Lůca Antošová, Ela Střihavková, Nelča Dvořáková, Anet Tomášková a Naty Kunclová.
    Všem dívkám děkuji za obětavý výkon a příště všem ukážeme :)

 

Více fotek zde