Domů‎ > ‎

Pohoda v Itálii

přidáno: 28. 6. 2018 0:32, autor: David Strejček   [ aktualizováno 28. 6. 2018 0:32 ]
    Předposlední červnový týden proběhl podruhé sportovní kurz v italském Lido di Spina. Celkem se ho zúčastnilo 36 žáků z šestých, osmých a devátých tříd a je nutno podotknout, že vytvořili super partu, která zanechala výborný dojem u všech, kteří se o nás starali.
    Aby bylo vše trochu okořeněné, tak se sporťáci rozdělili do čtyř družstev, která mezi sebou celý kurz bojovala o připravené medaile. Aktivity byly zaměřené především na plážové sporty, jako ringo, přehazovaná, bränball, plážový fotbal, spartan race, ale i vědomostní běh kolem kempu, plavecké závody v bazénu a spoustu dalších. Každé ráno bylo okořeněno pro pár statečných rozcvičkami a běhy pod vedením martina Charváta a Jirky Lišky Kromě sportu proběhla i volba miss a misáka kurzu, akorát že o titul miss bojovali chlapci a o titul misáka dívky. 
    Samozřejmostí byla i návštěva městečka, kde se eura rychle rozkutálela.
Jedinou nepříjemností byla cesta, kterou kromě dopravní zácpy okořenila i zajížďka do Bratislavy....
    A jak dopadla soutěž o nejlepší družstvo sporťáku? Na čtvrtém místě se umístil se ziskem 729 bodů tým Peaches, bronzovou medaily vybojoval se 740 body Hlad, stříbrní byl Mops se 782 body a celkovými vítězi se stali Grupáči s 805 body.    
    Musím říct, že celý kurz proběhl v pohodovém duchu, bez sebemenších problémů a za to patří všem velký dík!! Za dva roky opět v Itálii Ciao ;)

Fotky zde a zde.