Domů‎ > ‎

Postup do futsalového finále

přidáno: 15. 12. 2014 3:55, autor: David Strejček   [ aktualizováno 15. 12. 2014 3:55 ]
    V pátek 12.12. jsme zajížděli do Varnsdorfu k dalšímu turnaji ve futsalu. Bohužel se nedostavil tým z Horní Police a tak jsme si to o postup rozdali se silným týmem Varnsdorfu, který nás už velmi potrápil v Coca-Cole. Úvod utkání byl velmi rozháraný a nervozní z obou stran, Varnsdorfští měli více ze hry. První jsme však udeřili my, když skóroval důrazný Češpiva. Netrvalo však dlouho a soupeř vyrovnal po naší chybě uprostřed hřiště. Ještě do poločasu jsme převrátili výsledek na naší stranu, kdy se trefil Raymond. Do druhého poločasu jsme vlétli jako uragán a po dvou rychlých gólech vedli 4:1, poté jsme už hráli zkušeně, soupeř sice dvakrát snížil, ale pokaždé jsme odpověděli brankou a zaslouženě zvítězili 6:3. Zajistili jsme si tak postup do Finále severočeské divize.

Branky: Šmalcl 2x, Raymond 2x, Češpiva 2x