Domů‎ > ‎

Postup do kraje v malé kopané

přidáno: 22. 10. 2013 6:27, autor: David Strejček   [ aktualizováno 23. 10. 2013 3:25 ]
    V úterý 22.10. naše škola pořádala okresní finále v malé kopané pro 6. a 7. třídy. I tentokrát jsme využili hřiště Sport Areálu Děčín. Do soutěže se kromě nás přihlásilo dalších sedm škol: ZŠ Na Stráni, ZŠ a gymnázium Česká Kamenice, ZŠ Komenského nám., ZŠ Školní, ZŠ Velký Šenov, ZŠ Březová a ZŠ Na Pěšině.
    Družstva se rozdělila do dvou skupin, kde svedla bitvy každého s každým. Následně se hrála utkání o celkové umístění podle pořadí ve skupinách.

    Náš manšaft tvořila devítka borců ve složení Venca Sejk, Martin Pytlík, David Carva, Jirka Miksch, Tom Chroust, Honza Raymond, Petr Němec, Honza Češpiva a Matěj Šmalcl.
    Do skupiny A jsme vkročili jasným  vítězstvím nad Velkým Šenovem 13:1. Tento výsledek nás nabudil k dalším skvělým výkonům a tak jsme suveréně vyhráli i další dvě utkání ve skupině a to 11:0 nad ZŠ Březová a 10:0 nad ZŠ Na Pěšině. Ve finále nás čekal vítěz skupiny B a to ZŠ a gymnázium Česká Kamenice. Finálové klání již nebylo tak jednoznačné, ale i tak jsme ho zvládli v poměru 3:0 a s celkovým skóre 37:1 jasně postoupili do jarního krajského finále!!! S Tomem Vlasákem moc gratulujeme!

    Konečné výsledky turnaje:
    1. ZŠ Máchovo nám.
    2. ZŠ a gymnázium Česká Kamenice
    3. ZŠ Na Pěšině
    4. ZŠ Komenského nám.
    5. ZŠ Březová
    6. ZŠ Na Stráni
    7. ZŠ Školní
    8. ZŠ Velký Šenov

    Všem zúčastněným družstvům děkujeme za  fair play a  předvedené výkony. Jejich učitelům za povzbuzování a spolupráci. Rozhodčím (bývalým deváťákům) za přísné oko a nestrannost. Sport Areálu Děčín za poskytnutí zázemí a výpomoc s pořádáním turnaje. Díky všem a těšíme se příští rok.


Více fotek zde