Domů‎ > ‎

Postup v Coca Cola Cupu

přidáno: 2. 10. 2013 4:45, autor: David Strejček   [ aktualizováno 6. 10. 2013 1:44 ]
    Ve středu 2.10. proběhlo městské kolo Coca Cola Školského poháru. V letošním roce se z Děčína přihlásily pouze dvě školy, Máchovka a ZŠ Komenského náměstí. O postupu do dalšího kola tedy rozhodoval pouze jeden zápas hraný na 2x 45min.
    Naše nevýhoda spočívala v tom, že nás nemohli reprezentovat žáci devátých ročníků, kteří se účastní výjezdu 9+1 a museli jsme nastoupit s hráči převážně ze sedmé třídy, doplněné jedním osmákem a deváťákem. Na hřišti to díky tomu vypadalo jako klání Davida s Goliášem, protože všichni hráči Komenčáku byli o hlavu vyšší než naši borci.
    Tato skutečnost se naštěstí neodrazila na naší hře, kdy se nám podařilo eliminovat nejlepšího hráče soupeře. První poločas jsme Komenčák kombinační hrou jasně přehráli a vyhráli ho 7:0, ve druhém poločase se naštěstí žádný tlak soupeře nekonal a nám se podařilo vstřelit další tři góly. Utkání jsme tak vyhráli 10:0 a bez problémů jsme si zajistili postup do okresního kola.
    V tom by nám měli pomoci tentokrát chybějící kluci z devítky, protože už to určitě nebude tak snadné jako v tomto kole.
    Nejlepší střelci městského kola byli:
  • Adam Fiedler - 4 góly
  • David Sýkora - 2 góly
  • David Carva - 2 góly
  • Honza Češpiva - 1 gól
  • Tomáš Chroust - 1 gól

Klukům a trenérovi Tomášovi Vlasákovi patří velký dík a přejeme hodně zdaru a ještě víc vstřelených branek v dalším kole.

Fotky z utkání si můžete prohlédnout zde.