Domů‎ > ‎

Postup v malé kopané

přidáno: 10. 4. 2016 8:53, autor: David Strejček   [ aktualizováno 11. 4. 2016 4:32 ]
    Středa 6.4. měla fotbalový nádech. Naše škola již tradičně pořádala okresní kolo v malé kopané pro žáky 8. - 9.tříd. Letos se nakonec přihlásilo sedm škol, které nám stály v cestě do krajského finále. Los nám do skupiny "smrti" přidělil velmi houževnatou Českou Kamenici a našeho tradičního rivala, Kamenickou.    
    V prvním zápase se nám postavil pro nás neznámý soupeř z České Kamenice. Po lehce nervózním začátku jsme hru ale ovládli a zvítězili 2:0. O vítězství ve skupině nás vyzvala Kamenická. Zápas byl celkem vyrovnaný a rozhodla ho jediná vstřelená branka, která nám zajistila postup z prvního místa.
    V semifinále nás vyzval druhý tým skupiny A, Markvartice. S tím jsme si jednoznačně poradili v poměru 5:0 a čekalo nás finále, které bylo reprízou několika posledních let. Tedy utkání s Kamenickou. Oproti souboji v základní skupině jsme vstoupili do zápasu aktivněji, což bylo odměněno rychlou brankou. Nezůstalo však jen u jedné a po jednoznačném průběhu jsme zvítězili v poměru 4:0 a bez jediného obdrženého gólu, jsme celý turnaj opět opanovali a zajistili si postup do krajského finále. 
    Klukům patří velká gratulace a držte pěsti na kraji ;)

    Fotky zde.