Domů‎ > ‎

Přespolní běh 2016

přidáno: 15. 9. 2016 9:32, autor: David Strejček   [ aktualizováno 15. 9. 2016 9:33 ]
    Ve středu 14.9. proběhlo poměrně brzké okresní kolo v přespolním běhu. I když bylo vše celkem narychlo, podařilo se nám sestavit družstva mladších a starších žáků a mladších žákyň. Letos se bohužel nedala dohromady starší děvčata, což je poměrně škoda a doufám, že příští rok bude vše jinak...
    Mladší dívky nastoupily na trať na Mariánské louce o délce 1500m ve složení Majda Andrlová, Verča Bednářová, Terka Procházková, Zoe Ledererová, Nela Šprojcarová a Emma Červinková. V tomto složení vybojovaly dívky parádní druhé místo! 
    O něco hůře si vedli mladší chlapci ve složení Adam Sláma, Šimon Průša, Čenda Slavík, Jára Szymanski, Bert Neumann, Patrik Šulc na trati 2000m, když jim pódiové umístění uniklo velmi těsně a brali tak jen bramborové čtvrté místo.
    Naši úspěšnou účast podpořili již tradičně starší chlapci, tentokrát ve složení Michal Rychnovský, Michal Štučka, Zdenda Kozák, Michal Pešek a Štěpán Bruk. Těm se podařilo vybojovat druhé místo na trati 3000m, když jim vítězství v součtu uteklo o zanedbatelných osm vteřin....
    Letošní ročník byl pro naší školu tedy velmi úspěšný. I když se žádnému družstvu nepodařilo probojovat do krajského kola, zanechali jsme velmi viditelnou stopu, za kterou bych všem zúčastněným rád pogratuloval a poděkoval.

    Z individuálních úspěchů v jednotlivých kategoriích: 
        Majda Andrlová - 2. místo (čas 6,04), Zoe Ledererová - 4. místo (6,13), Nela Šprojcarová - 5. místo (6,14)
        Albert Neumann - 6. místo (čas 7,02)
        Michal Rychnovský - 4. místo (čas 11,14), Zdenda Kozák - 5. místo (11,25)

    Fotky ze soutěže zde.