Domů‎ > ‎

Regionální kolo Coca Cola Cupu

přidáno: 9. 4. 2015 0:54, autor: David Strejček   [ aktualizováno 9. 4. 2015 0:57 ]
    Ve středu 8. dubna naši fotbalisté vyrazili na již třetí kolo letošního Coca Cola Cupu, tentokrát do Hoštky. K postupu jsme museli turnaj vyhrát, v čemž nám měli zabránit soupeři z místní ZŠ Hoštka, ZŠ Prokopa Holého Louny a největší favorité na postup, ZŠ Edisonova Teplice.
    První mač nás čekali borci z Loun. Naši kluci nevstoupili do utkání moc dobře, když se Louny v sedmé minutě ujali vedení 1:0, naštěstí se nám podařilo před koncem prvního poločasu vyrovnat zásluhou Honzy Raymonda na 1:1. Druhá půle již žádný gól nepřinesla, i když šance se střídaly na obou stranách. Šance na postup stále žila....
    Druhým zápasem však veškeré naděje zhasly. Nastoupili jsme proti Teplicím. Stejně jako s Louny jsme nezačali moc dobře a obdrželi jsme branku již ve druhé minutě. Ta nás naštěstí vyburcovala k větší agresivitě a zásluhou nám bylo rychlé vyrovnání střelou Matěje Šmalcla. Po vyrovnání tepličtí zařadili vyšší rychlostní stupeň a výsledek po prvním poločase mluvil za vše, 10:1!!! Druhý poločas naštěstí nenastoupili nejlepší tepličtí hráči, ale i tak jsme obdrželi další dvě branky. Nakonec z toho byl debakl 12:1 a bylo jisté, že pro nás letošní ročník skončí právě v Hoštce.
    V posledním zápase s domácími šlo hlavně o čest, ale i druhé místo v turnaji. Výsledkem byla branková přestřelka, která pro nás byla vítězná poměrem 7:3. O naše góly se podělili Matěj Šmalcl (3) a Dan Urban (4). Díky více vstřeleným brankám jsme tak obsadili konečné druhé místo za suverénně postupujícími Teplicemi.
    I když v tomto kole naši nepředvedli hru, na kterou jsme od nich zvyklí, zaslouží si i tak poděkování za příkladnou reprezentaci školy.