Domů‎ > ‎

Třetí místo z malé kopané

přidáno: 10. 4. 2017 0:38, autor: David Strejček   [ aktualizováno 10. 4. 2017 0:39 ]
    6.4. naše školo pořádala okresní kolo v malé kopané žáků 6. & 7. tříd. V boji o celkového vítěze jsme se utkali s družstvy ZŠ Kamenická, ZŠ Dr.M. Tyrše a ZŠ Březová. V dřívějších letech pro nás bylo vše kromě vítězství neúspěchem, ale to je již bohužel minulostí.
    Odpovídal tomu i průběh turnaje. V našem prvním mači jsme jednoznačně podlehli Kamenické 5:0 a ani druhý zápas proti Vrchličáku se našim chlapcům nevyvedl a podlehli jsme také jasně 4:0. Po dvou prohrách nás tedy čekal boj o čest a alespoň třetí místo proti ZŠ Březová.
    Vstup se povedl lépe soupeři, když první poločas vyhrál 1:0. Naštěstí se klukům začalo dařit v druhé půli a po brankách Jonáše Kostkuby a Nicolase Horvátha jsme zápas otočili a zvítězili 2:1. Kluci tak vydřeli alespoň třetí místo.
    Našimi největšími oporami byl Jára Szymanski, Jonáš Kostkuba, Adam Sláma a brankář Lukáš Pekař (ten se v posledním zápase nešťastně zranil), ostatní svými výkony zůstali za očekáváním...
    Klukům i tak patří díky za vybojované medailové umístění.