Domů‎ > ‎

Úspěch na OF v přespolním běhu

přidáno: 19. 9. 2013 5:39, autor: David Strejček   [ aktualizováno 19. 9. 2013 5:41 ]
    Ve čtvrtek 19.9. se konalo již tradiční Okresní finále v přespolním běhu na Kvádrberku opět skvěle zorganizované ZŠ Dr. Miroslava Tyrše.
Letos závodníkům počasí moc nepřálo, přivítal nás déšť a se závoděním to vypadalo všelijak. Naštěstí se počasí umoudřilo a tak běžcům nic nebránilo vyběhnout na trať.
    Závodníci byli rozděleni do čtyř kategorií. Mladší žákyně (6.-7. třída), starší žákyně (8.-9. třída), mladší a starší žáci.
  
    V kategorii mladších žákyň nás reprezentovala Julča Petržilková, Naty Kunclová, Naty Rojková, Andrea Tomášková a Markét Kociánová. V konkurenci 12 škol obsadila na 1,5km dlouhé trati desáté místo.
    Družstvo starších žákyň se nám nepodařilo sestavit a tak jsme nenavázali na loňské druhé místo.

    Největšího úspěchu dosáhla sestava Matěj Šmalcl, Tomáš Chroust, Lukáš Vosecký, Radim Příhonský a Jaromír Dyrynk v mladších žácích. Ti na 2km trati vybojovali suveréně skvělé první místo a postup na krajské finále v Ústí nad Labem!!!

    Starším žákům ve složení Milan Novák, Martin Kindl, Tomáš Petržilka, Dominik Vlček a David Sýkora se nepodařilo obhájit loňské vítězství a nakonec obsadili osmé místo z deseti družstev. I tak jim po zdolání 3km trati patří obdiv.

    Všem účastníkům s Tomem Vlasákem moc děkujeme za vzornou reprezentaci školy a mladším klukům všichni držme pěsti do dalšího kola!!Více fotek zde