Domů‎ > ‎

Valentýnské ringo

přidáno: 14. 2. 2014 8:25, autor: David Strejček   [ Aktualizováno 17. 2. 2014 1:31 uživatelem Radomíra Kotrchová ]
    V pátek na Sv. Valentýna se všichni sportuchtiví žáci sešli v naší stále pěkné tělocvičně, aby změřili své síly v ringu smíšených dvojic. Zájem o soutěž byl opravdu velký, a tak se musel omezit počet soutěžících a na všechny se bohužel nedostalo... Celkem se přihlásilo 32 dvojic (16 v kategorii 6. a 7. tříd a 16 v kategorii 8. a 9. tříd). V každé kategorii se dvojice rozlosovaly do čtyřčlenných skupin, z kterých postupoval do závěrečných bojů vítězný pár.

    V mladší kategorii nakonec ve finálové tabulce obsadili 4. místo Petr Němec s Bárou Vaňhovou. 3.pozici získali Tom Chroust a Anča Babushkina, na 2. se probojoval Honza Češpiva společně s Julčou Petržilkovou. Vítězství s přehledem a bez jediné prohry připadlo Dominiku Novému a Naty Kunclové.

    Finálová tabulka starších byla o poznání vyrovnanější, když o pořadí na medailových pozicích rozhodovalo až skóre! 4.místo zůstalo Ondrovi Petrovi s Eliškou Krouskou. O umístění na 3. místě nerozhodlo ani skóre, ale až vzájemný zápas, který hovořil v neprospěch páru Honza Raymond a Naty Dyrynková. Druhé místo tedy urvali:-) Michal Tomášek a Terka Prinzová. Díky nejlepšímu rozdílu daných a obdržených bodů vybojoval první místo Ted Röhrich s Niki Peškovou.

    Program obohatilo i rozdávání valentýnek :).

    Všem moc díky za účast. Díky i Tomu Vlasákovi a Elen za pomoc při organizaci.

    Opět se můžete těšit na video z dílny Terky Žákové a Nicol Hruškové a na fotky se můžete podívat již nyní zde ;)