Domů‎ > ‎

Velká zkušenost

přidáno: 3. 6. 2018 9:30, autor: David Strejček   [ aktualizováno 3. 6. 2018 9:30 ]
    Velkou zkušenost nasbírali ve čtvrtek 31.5. naši mladší fotbalisté. Na naší školou pořádaném okresním finále v malé kopané pro šesté a sedmé třídy totiž kostru týmu tvořili naši fotbalisté z pátých tříd. Bylo tedy jasné, že díru do světa asi neuděláme, ale kluci se aspoň otrkali a budou příslibem do nadcházejících let.
    I letos se bohužel přihlásilo málo škol, kromě nás to ještě byli reprezentanti ZŠ Dr.M. Tyrše, ZŠ Na Pěšině, ZŠ Kosmonautů a ZŠ Kamenická. Hrál se tedy systém každý s každým.
    My jsme si v turnaji vedli následovně. V úvodním utkání celého dne jsme těsně podlehli Vrchličáku 1:0, poté jednoznačně suverénní Kamenické 4:1 (za nás snižoval Šimon Jedlička), s Bynovem 3:1 (skóroval Tomáš Pytlík) a v posledním utkání jsme remizovali s Březinami 0:0. Díky lepšímu skóre jsme skončili na celkovém čtvrtém místě z pěti. Bylo vidět, že kluci ještě na starší soupeře nemají fyzicky, ale i tak se statečně rvali. Za to, že se i přes nepříznivé výsledky nevzdávali, jim patří velké uznání. Kluci bojovali v této sestavě, Matěj Rojko (brankář, kapitán a největší opora týmu), Patrik Šulc, Šimon Jedlička, Sam Petruň, Martin Šporer, Dominik Beneš, Sam Ferko a Adam Slavík.