Soutěže a akce


Zobrazuje se 167 položek
Soutěž/akcePopisDatum (od)Datum doKategorieMísto konáníProběhlo
Řadit 
 
Řadit 
 
Řadit 
 
Řadit 
 
Řadit 
 
Řadit 
 
Řadit 
 
Soutěž/akcePopisDatum (od)Datum doKategorieMísto konáníProběhlo
LVK Klínovec  12. ledna 2020 17. ledna 2020 7. třídy Loučná pod Klínovcem  
Přespolní běh  18. září 2019  2. stupeň Mariánská louka  
Branný den  25. června 2019  2. stupeň Pastýřská stěna  
Sportovní olympiáda ZŠ  10. června 2019  1. & 2. stupeň Aquapark Děčín  
Sportovní kurz Klínovec  10. června 2019 14. června 2019 2. stupeň Loučná pod Klínovcem  
Futsal  14. března 2019  7. - 9. třída ZŠ Jílové  
Basketbal  chlapci 28. února 2019  8. - 9. třída ZŠ Dr.M. Tyrše  
Valentýnské ringo  14. února 2019  2. stupeň Máchovka  
LVK Klínovec  13. ledna 2019 18. ledna 2019 7. třída Loučná pod Klínovcem  
Vánoční laťka  19. prosince 2018  2. stupeň Máchovka  
Přehazovaná dívky 27. listopadu 2018  6. - 7. třída ZŠ Březová  
Futsal  19. listopadu 2018  6. - 7. třída ZŠ Dr.M. Tyrše  
Přespolní běh  26. září 2018  2. stupeň Mariánská louka  
Branný den  25. června 2018  6. - 8. třída FK Junior Děčín  
Sportovní olympiáda ZŠ  18. června 2018  1. & 2. stupeň Aquapark Děčín  
Sportovní kurz Itálie  15. června 2018 24. června 2018 2. stupeň Lido di Spina  
Malá kopaná  31. května 2018  6. - 7.třída FK Junior Děčín  
Malá kopaná  23. dubna 2018  8. - 9.třída FK Junior Děčín  
Vybíjená  19. dubna 2018  4. - 5.třída ZŠ Dr.M. Tyrše  
Vybíjená dívky 18. dubna 2018  4. - 5.třída ZŠ Dr.M. Tyrše  
Sálová kopaná  6. dubna 2018  4. - 5.třída ZŠ Dr.M. Tyrše  
Přehazovaná  6. února 2018  4. - 5.třída ZŠ Březová  
LVK Klínovec  14. ledna 2018 19. ledna 2018 7. třída Loučná pod Klínovcem  
Vánoční laťka  20. prosince 2017  2. stupeň Máchovka  
Přehazovaná  28. listopadu 2017  6. - 7.třída ZŠ Březová  
Futsal  14. listopadu 2017  2. stupeň ZŠ Dr.M. Tyrše  
Házená  30. října 2017  4. - 5.třída ZŠ Dr.M. Tyrše  
Florbal  17. října 2017  dívky 1. stupeň ZŠ Dr.M. Tyrše  
Přespolní běh  27. září 2017  2. stupeň Mariánská louka  
Sportovní olympiáda ZŠ  29. května 2017  1. & 2. stupeň Aquapark Děčín  
Sportovní kurz Klínovec  29. května 2017 2. června 2017 7. - 9.třída Loučná pod Klínovcem  
Malá kopaná krajské finále 3. května 2017  8. - 9.třída Anger Teplice  
Vybíjená chlapci 26. dubna 2017  4. - 5.třída ZŠ Dr.M. Tyrše  
Malá kopaná  26. dubna 2017  8. - 9.třída FK Junior Děčín  
Vybíjená dívky 24. dubna 2017  4. - 5.třída ZŠ Dr.M. Tyrše  
Vybíjená dívky 24. dubna 2017 24. dubna 2017 4. - 5.třída ZŠ Dr.M. Tyrše  
Malá kopaná  6. dubna 2017  6. - 7.třída FK Junior Děčín  
And 1 cup basketbal - chlapci 23. března 2017  6. - 7.třída ZŠ Dr.M. Tyrše  
Basketbal chlapci 20. března 2017  8. - 9.třída ZŠ Dr.M. Tyrše  
Sportovní gymnastika dívky 14. března 2017  6. - 9. třídy Gymnastická hala Riegrova ul.  
Krajský pohár ve futsalu  10. března 2017  8. - 9.třída Městská sportovní hala Chomutov  
Valentýnské ringo  14. února 2017  2. stupeň Máchovka  
LVK Klínovec  8. ledna 2017 13. ledna 2017 7. třída Loučná pod Klínovcem  
Přehazovaná dívky 29. listopadu 2016  6. - 7.třída ZŠ Březová  
Futsal  3. listopadu 2016  8. - 9.třída Libouchec  
Atletický čtyřboj krajské finále 5. října 2016  chlapci 8. & 9.tříd Atletický stadion Ústí nad Labem  
Atletický čtyřboj  26. září 2016  2. stupeň Atletický stadion Děčín  
Miniházená  23. září 2016  4. - 5.třída Areál u Kocandy  
Přespolní běh  14. září 2016  2. stupeň Mariánská louka  
Branný den  27. června 2016  2. stupeň FK Junior Děčín  
Branný den  15. června 2016  9. třída Ústí nad Labem  
Florbal  25. května 2016  4. - 5.třída   
Malá házená  20. května 2016  4. - 5.třída Areál u Kocandy  
Sportovní kurz Itálie  20. května 2016 29. května 2016 2. stupeň Lido di Spina  
Pohár rozhlasu atletika 16. května 2016  2. stupeň Městský stadion Varnsdorf  
Sportovní olympiáda ZŠ plavání, streetball, bechvolejbal  9. května 2016  4. - 9.třída Aquapark Děčín  
Malá kopaná krajské finále 4. května 2016  8. - 9.třída Anger Teplice  
Štafetový pohár atletika 22. dubna 2016  1. stupeň Atletický stadion Děčín  
Vybíjená chlapci 21. dubna 2016  4. - 5.třída ZŠ Dr.M. Tyrše  
Vybíjená dívky 19. dubna 2016  4. - 5.třída ZŠ Dr.M. Tyrše  
Coca Cola Cup krajské kolo 13. dubna 2016  7. - 9.třída FK Junior Děčín  
Malá kopaná  6. dubna 2016  8. - 9.třída FK Junior Děčín  
And 1 cup basketbal 18. března 2016  chlapci 6. - 7.třída ZŠ Dr.M. Tyrše  
Futsal krajské finále 23. února 2016  8. - 9.třída Teplice  
Valentýnské ringo  12. února 2016  2. stupeň Máchovka  
LVK Klínovec  3. ledna 2016 8. ledna 2016 7. třída Loučná pod Klínovcem  
Vánoční laťka skok vysoký 18. prosince 2015  2. stupeň Máchovka  
Reálná sebeobrana pro dívky  9. prosince 2015  dívky 8. & 9. tříd Máchovka  
Přehazovaná okresní kolo - dívky 26. listopadu 2015  6. - 7.třída ZŠ Březová  
Futsal  16. listopadu 2015  8. - 9.třída ZŠ Dr.M. Tyrše  
Futsal  6. listopadu 2015  6. - 7.třída ZŠ Dr.M. Tyrše  
Házená  6. listopadu 2015  1. stupeň ZŠ Vojanova  
Coca Cola - 1.kolo dívky 23. října 2015  7. - 9.třída FK Junior Děčín  
Coca Cola - 2.kolo chlapci 22. října 2015  7. - 9.třída FK Junior Děčín  
Stolní tenis  21. října 2015  2. stupeň   
Malá kopaná  15. října 2015  6. - 7.třída FK Junior Děčín  
Coca Cola - 1.kolo chlapci 6. října 2015  7. - 9.třída FK Junior Děčín  
Přespolní běh  24. září 2015  6. - 9.třída Mariánská louka  
Sportovní den  16. září 2015  1. - 2.třída Fotbalové hřiště Bynov  
Atletický čtyřboj  16. září 2015  6. - 9.třída Atletický stadion Děčín  
Branný den  29. června 2015  2. stupeň Máchovka  
Miniházená  12. června 2015  1. stupeň TJ Slavoj Chrochvice  
BK Děčín - turnaj ZŠ  9. června 2015  1. stupeň ČEZ Sportcentrum Děčín  
Sportovní kurz  25. května 2015 29. května 2015 8. - 9.třída Loučná pod Klínovcem  
Pohár rozhlasu atletika 12. května 2015  2. stupeň Městský stadion Varnsdorf  
Sportovní olympiáda ZŠ plavání, streetball, beachvolejbal 11. května 2015  4. - 9.třída Aquapark Děčín  
Silový pětiboj  7. května 2015  6. - 9.třída Máchovka  
Malá kopaná krajské finále 30. dubna 2015  6. - 7. & 8. - 9.třída Anger Teplice  
Štafetový pohár  24. dubna 2015  3. - 5.třída Atletický stadion SK Děčín  
Vybíjená okresní kolo 22. dubna 2015  4. - 5.třída ZŠ Dr.M. Tyrše  
Malá kopaná okresní finále 16. dubna 2015  8. - 9.třída FK Junior Děčín  
Coca Cola Cup regionální finále 8. dubna 2015  7. - 9.třída Hoštka  
Česko - Portugalsko přátelské utkání U21 31. března 2015   Eden Aréna Praha  
Basketbal okresní finále 12. března 2015  6. - 7. & 8. - 9.třída ZŠ Dr.M. Tyrše  
Florbal  20. února 2015  1. - 3.třída ZŠ Dr.M. Tyrše  
Valentýnské ringo  13. února 2015  2. stupeń Máchovka  
Futsal krajské finále 10. února 2015  8. - 9.třída Teplice  
LVK Klínovec  4. ledna 2015 9. ledna 2015 7.třída Loučná pod Klínovcem  
Vánoční laťka  18. prosince 2014  2. stupeň Máchovka  
Futsal okresní finále 12. prosince 2014  8. - 9.třída Varnsdorf  
OF v přehazované dívky 27. listopadu 2014  6. - 7.třída ZŠ Březová  
Futsal městské kolo 7. listopadu 2014  6. - 7.třídy & 8. - 9.třídy ZŠ Dr.M. Tyrše  
Coca Cola Cup 1.kolo chlapci 5. listopadu 2014  7. - 9.třída FK Junior Děčín  
Coca Cola Cup městské kolo dívky 31. října 2014  8. - 9.třída FK Junior Děčín  
OF v kopané 6+1  30. října 2014  6. - 7.třída fotbalové hřiště FK Junior  
OF ve stolním tenise  23. října 2014  2. stupeň SKST Děčín  
Mini Cup malá kopaná 22. října 2014  1. - 2.třída FK Junior Děčín  
Coca Cola Cup městské kolo chlapci 6. října 2014  7. - 9.třída FK Junior Děčín  
OF v přespolním běhu  30. září 2014  2. stupeň Mariánská louka  
U18 Česko - Německo přátelské utkání v basketbale  20. června 2014  1. & 2. stupeň ČEZ Sportcentrum Děčín  
Turnaj základních škol s BK Děčín basketbal 10. června 2014  4. - 5.třída ČEZ Sportcentrum  
Přípravný trénink s BK Děčín  5. června 2014  4. - 5. třída Máchovka  
Sportovní kurz Klínovec  26. května 2014 30. května 2014 8. - 9.třída Loučná pod Klínovcem  
Máchovka open florbal 22. května 2014  2. stupeň Sokol Podmokly  
Pohár rozhlasu atletické závody 15. května 2014  2. stupeň městský stadion Varnsdorf  
Sportovní olympiáda ZŠ streetball, beachvolejbal, plavání 5. května 2014  2. stupeň Aquapark Děčín  
Sportovní den florbal & brennball 2. května 2014  2. stupeň Sokol Podmokly & FK Junior Děčín  
Hejbni kostrou aerobik & jóga 2. května 2014  4. - 5. třída Máchovka  
KF v malé kopané  29. dubna 2014  6. - 7.třída + 8. - 9.třída Anger Teplice  
Preventan Cup Vybíjená 24. dubna 2014  4. - 5.třída ZŠ Dr.M. Tyrše  
OF v malé kopané  14. dubna 2014  8. - 9.třída Sport Areál Děčín  
Coca Cola Cup regionální kolo 9. dubna 2014  7. - 9.třída Velký Šenov  
Vybíjená  9. dubna 2014  8. - 9.třída Evropská obchodní akademie Děčín  
Florbalová liga 1.kolo 21. března 2014  8. - 9.třída ZŠ Dr.M. Tyrše  
OF v basketbalu chlapci 11. března 2014  6. - 7.třída & 8. - 9.třída ZŠ Dr. M. Tyrše  
Česko - Norsko přátelské utkání ve fotbale 5. března 2014   SYNOT TIP Aréna Praha  
Valentýnské ringo  14. února 2014  2. stupeň Máchovka  
LVK Klínovec  5. ledna 2014 10. ledna 2014 7.třída Loučná pod Klínovcem  
Vánoční přebor ve skoku vysokém  18. prosince 2013  2. stupeň Máchovka  
OF v přehazované dívky 28. listopadu 2013  6. - 7.třída ZŠ Březová  
Coca Cola Cup fotbal - okresní kolo 6. listopadu 2013   Benešov nad Ploučnicí  
OF v kopané 6+1  22. října 2013  6. - 7.třída Sport Areál Děčín  
KF v přespolním běhu  9. října 2013  6. - 7. třída ZŠ E. Krásnohorské Ústí nad Labem  
Minikopaná a vybíjená  3. října 2013  4. - 5.třída Sport Areál Děčín  
Coca Cola Cup fotbal - městské kolo 2. října 2013  7. - 9.třída Sport Areál Děčín  
OF v přespolním běhu  19. září 2013  2. stupeň Děčín - Kvádrberk  
Školní turnaj v přehazované  27. června 2013  druhý stupeň tělocvična  
Coca Cola Cup fotbal - republikové finále 19. června 2013 20. června 2013 8. - 9.třída Praha - Strahov  
Sportoní kurz Klínovec  27. května 2013 31. května 2013 8. - 9. třída Loučná pod Klínovcem  
Sportovní olympiáda ZŠ plavání, beachvolejbal, streetball 23. května 2013  4. - 9.třída Aquapark Děčín  
Coca Cola Cup fotbal - regionální kolo 23. května 2013  8. - 9.třída Litvínov  
Pohár rozhlasu atletika 16. května 2013  6. - 9. třída Varnsdorf  
OF v basketbalu chlapců  8. dubna 2013  6. - 9.třída Děčín - ZŠ Dr. M. Tyrše  
LVK Klínovec  6. ledna 2013 11. ledna 2013 7.třída Loučná pod Klínovcem  
OF ve stolním tenisu  30. října 2012  8. - 9.třída Děčín - TJ Slavoj  
KF v přespolním běhu atletika 10. října 2012  8. - 9. třída ZŠ E. Krásnohorské Ústí nad Labem  
OF v přespolním běhu atletika 2. října 2012  6. - 9. třída Děčín - Kvádrberg  
ŠK ve futsalu  25. května 2012  5. -6 .třída   
OF ve streetbalu  18. května 2012  5. - 9. třída Děčín - nábřeží  
Pohár rozhlasu atletika 17. května 2012  6. - 9.třída Děčín - atletický stadion  
Coca Cola Cup fotbal - okresní kolo 27. dubna 2012  7. - 8.třída FK Junior Děčín  
OK ve florbalu  21. dubna 2012     
Coca Cola Cup fotbal - městské kolo 12. dubna 2012  7. - 8.třída FK Junior Děčín  
And 1 Cup basketbal 26. března 2012   Děčín - ZŠ Dr. M. Tyrše  
Florbal jarní turnaj 24. března 2012     
OK ve florbalu  14. ledna 2012     
KF ve futsalu  11. ledna 2012  8. - 9.třída Rumburk  
LVK Klínovec  8. ledna 2012 13. ledna 2012 7.třída Loučná pod Klínovcem  
KF ve futsalu  4. ledna 2012  6. - 7.třída Rumburk  
OK ve florbalu  3. prosince 2011     
Salming liga florbal 1. prosince 2011 30. dubna 2012    
OF v přehazované dívek  24. listopadu 2011  6. - 7.třída Děčín - ZŠ Březová  
OF ve futsalu  4. listopadu 2011  6. - 7.třída   
OF ve florbalu  1. listopadu 2011  8. - 9.třída   
OF ve futsalu  19. října 2011  8. - 9.třída   
OF v přespolním běhu atletika 19. září 2011  6. - 9.třída Děčín - Kvádrberg  
LVK Klínvec  9. ledna 2011 14. ledna 2011 7.třída Loučná pod Klínovcem  
Zobrazuje se 167 položek